Tiskové zprávy

Kontakt

LIMOUSINE SERVICE
Ivo Cipra
Na Souvrati 8
318 00 Plzeň

IČ: 66 37 88 42
DIČ: CZ 7608202074

Hotline: +420 774 444 434
info@limousine-service.cz

Transfery

Home » Služby » Transfery

Odlétáte do zahraničí? Vracíte se z pracovní cesty, nebo Vám přiletí návštěva či důležitý obchodní partner? Plánujete služební cestu a je pro Vás každá minuta drahá? Pro Vás je určena služba Transfery. Zajistíme Vám přepravu luxusním vozem manažerské třídy kamkoliv budete chtít.

Transfery z letiště a na letiště

Ať už odlétáte, nebo se vracíte z cest, zajistíme Vám komfortní odvoz na letiště a zpět. Pro Váš management, či pro Vaše obchodní partnery přistavíme vůz odpovídající jejich postavení. V klimatizovaných vozech LIMOUSINE SERVICE najdete vždy své pohodlí včetně tisku a občerstvení nealko nápoji. Na přání Vám naši řidiči pomohou se zavazadly až do odletové či z příletové haly.

rezervace služby »

Pracovní cesty

Plánujete služební cestu a je Vaše pracovní vytížení takové, že je pro Vás každá minuta drahá? Jsme Vám k dispozici. Zajistíme Vám jedno i obousměrné transfery po celé Evropě naší limuzínou se vším komfortem, na který jste zvyklí. Ve vozech je Vám k dispozici vše co potřebujete ke svojí práci, jako je mobilní telefon, zásuvky 12 V, 220 V pro notebook a samozřejmě i tisk a občerstvení.

rezervace služby »

Hotelové limuzíny

Vlastníte hotel nebo zajišťujete služby pro hotelové hosty? Jsme Vaší hotelovou limuzínou, která jen podtrhne úroveň a vysoký standard Vašeho ubytování. Služba hotelových limuzín probíhá pod logem daného hotelu. Fakturuje se za dané období na základě pasažérem potvrzených přepravních listů, nebo vrácením hotelových žetonů za přepravu. Podmínkou platby převodem z účtu je podepsání smlouvy o přepravních službách resp. souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami.

Máte-li zájem o službu hotelové limuzíny, kontaktujte nás prosím.

Pronájem řidiče pro vlasní vůz

Pronájem řidiče je speciální služba pro Vás, kteří chcete cestovat vlastním vozem. Naši řidiči jsou Vám k dispozici pro transfery či pracovní cesty s Vaším vozem. Samozřejmostí pro poskytování této služby je jejich stoprocentní spolehlivost a odpovídající pojištění.

rezervace služby »


  nahoru